
Жіночий бірюзовий гаманець на кнопці
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5675
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий гаманець-портмоне з якісної еко шкіри, приємний на дотик. Багатофункціональний, якісний, зручний.
-2 Відділення для монет на блискавках,
-4 відділення для купюр,
-8 відділень для банківських карт або візиток.
Чудово підходить в якості подарунка
Матеріал: Еко шкіра
Кольори: червоний, чорний, персик і зелений
Розмір: 19*9*3 см
Стать: Жіноча
Розташування: Горизонтальне
Стан: Новий
Застібка: Кнопка, Блискавка
-2 Відділення для монет на блискавках,
-4 відділення для купюр,
-8 відділень для банківських карт або візиток.
Чудово підходить в якості подарунка
Матеріал: Еко шкіра
Кольори: червоний, чорний, персик і зелений
Розмір: 19*9*3 см
Стать: Жіноча
Розташування: Горизонтальне
Стан: Новий
Застібка: Кнопка, Блискавка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






