Стильна, зручна сумочка-клатч з високоякісної еко шкіри!
Розмір:
Висота -14 см.
Ширина -24
Дно - 6 см.
У комплекті два ремінця що довгий регулюється та коротка ручка.
Довжина короткої ручки-57 см.
Матеріал - еко шкіра Люкс якості!
Сумочка має одне відділення.
Всередині одна кишеня на блискавці.
Клапан закривається на кнопку магніт.
-Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
є Опт
Дивіться інші мої оголошення ,там є інші моделі
Розмір:
Висота -14 см.
Ширина -24
Дно - 6 см.
У комплекті два ремінця що довгий регулюється та коротка ручка.
Довжина короткої ручки-57 см.
Матеріал - еко шкіра Люкс якості!
Сумочка має одне відділення.
Всередині одна кишеня на блискавці.
Клапан закривається на кнопку магніт.
-Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
є Опт
Дивіться інші мої оголошення ,там є інші моделі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина ручок | 570 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴










