Жіночий гаманець Shengxin з натуральної шкіри в різних кольорах (червоний, чорний, світла пудра, темна пудра, бронза, бордо, зелений, смарагдовий, блакитний і цегляний)
Особливістю цієї моделі є її маленький розмір, гаманець з легкістю поміститься в будь-яку маленьку сумочку, по середині гаманця є затискач (який можна витягнути, якщо не користуєтесь) під дрібні купюри та одне основне відділення під купюри, також у середині розташоване маленьке відділення для монет на змійці. Гаманець закривається на магнітній застібці, вміщує 5 відділень для карток або візиток
розмір-10.5*8.5*2 см
Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі
Особливістю цієї моделі є її маленький розмір, гаманець з легкістю поміститься в будь-яку маленьку сумочку, по середині гаманця є затискач (який можна витягнути, якщо не користуєтесь) під дрібні купюри та одне основне відділення під купюри, також у середині розташоване маленьке відділення для монет на змійці. Гаманець закривається на магнітній застібці, вміщує 5 відділень для карток або візиток
розмір-10.5*8.5*2 см
Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴








