Стильна сумка Dior Saddle ДІОР
-всередині одне відділення
-невелика кишенька на блискавці
-ззаду сумки -кишенька на магніті
-Ручка з еко шкіри, кріпиться на сумці на літерах C і D
- додатковий текстильний ремінець з принтом назви бренду (мах 100 см.)
Розміри: 17 х 24 х9 см
Матеріал: текстиль (люкс якість)
Упаковка - брендова коробка, пильовик
Виробник -Гонконг!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Сумка сідло |
| Форма | Трикутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Світло-сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴








