-19%

Жіноча текстильна сумочка Fendi (люкс якість)
2 600 ₴
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75841
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Fendi Фенді (люкс)
- 1 основне відділення на блискавці
- ззаду сумки кишеня на блискавці
-фурнітура з логотипами всередині та зовні
-Ремінець регулюється
Матеріал: текстиль і шкіра
Колір: коричневий
Розмір 23*12*6 см.
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Виробляти — Гонконг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fendi |
| Країна виробник | Гонконг |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴








