-25%

Невеликий жіночий рюкзак Chanel Шанель
2 799 ₴
2 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний і якісний жіночий невеликий рюкзак
- 1 основне відділення (всередині малий. кишенька на блискавці)
- спереду 2 кишеньки на магнітах
Матеріал екошкіра (люкс якість)
Розмір — 21*20*12 см.
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Виробник — Гонконг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Тверде дно |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 20 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴







