
Жовтий гаманець на магнітній застібці
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6778
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: еко шкіра, дуже приємна на дотик
Висота: 9,5 см; Ширина: 18,5 см; Товщина: 3 см;
-4 відділи для купюр і відділ на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
Гаманець на магнітах із внутрішньою клямкою під дрібницю
кольору-, чорний, жовтий, зелений і металік
матеріал-еко шкіра
-Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Висота: 9,5 см; Ширина: 18,5 см; Товщина: 3 см;
-4 відділи для купюр і відділ на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
Гаманець на магнітах із внутрішньою клямкою під дрібницю
кольору-, чорний, жовтий, зелений і металік
матеріал-еко шкіра
-Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Жовтий |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴





