
Жіноча сумка середнього розміру в чорному кольорі
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999880
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча мінісумка клатч з ланцюжком на плече. Сумка — призначена для перенесення різних дрібних, необхідних речей: телефон, ключі, гаманець та ін. До того ж це ваша прикраса та щоденні зручність у дорозі, на роботі, в офісі.
Матеріал: екошкіра преміум'якості; добре тримає форму;
Розмір
Довжина: 24 см;
Висота: 16 см;
Дно — 9 см
Попереду відкрита кишеня.
Усередині два відділення, посередині кишеня — перегородка на блискавці.
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металева фурнітура.
Матеріал: екошкіра преміум'якості; добре тримає форму;
Розмір
Довжина: 24 см;
Висота: 16 см;
Дно — 9 см
Попереду відкрита кишеня.
Усередині два відділення, посередині кишеня — перегородка на блискавці.
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металева фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Відділення під клапаном, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








