
Жіноча міні сумка клатч YSL у чорному кольорі
999 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумка клатч YSL з ланцюжком на плече. Сумка Yves Saint Laurent - призначена для перенесення різних дрібних, необхідних речей: телефон, ключі, гаманець тощо. До того ж це ваша прикраса і щоденна зручність у дорозі, на роботі, в офісі.
Матеріал: екошкіра преміум якості; добре тримає форму;
Розмір
Довжина: 24 см;
Ширина по основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металева фурнітура.
Матеріал: екошкіра преміум якості; добре тримає форму;
Розмір
Довжина: 24 см;
Ширина по основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металева фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







