Сумка Yves Saint Laurent (Ів Сен Лоран ) Loulou поєднує в собі стиль і зручність.
Плечовий ремінь і ручки дають змогу носити будь-яким зручним
чином.
-Стильна металева фурнітура.
-Сумка прикрашена срібним логотипом і фірмовим візерунком.
-Форма конверт із відкидним клапаном.
-Застібка - клапан на кнопці магніті
-Всередині два відділення і центральне відділення на блискавці
-Матеріал - еко шкіра люкс якості
Розмір 25 x 17 x 9 см
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Виробник -Гонконг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴










