Стильна, елегантна, компактна сумочка, але при цьому досить містка для своїх розмірів. Ідеально поєднується з діловим, вечірнім і будь-яким іншим образами.
Усередині сумочки Louis Vuitton є одне основне відділення, яке поділене на два перегородкою у вигляді додаткової кишеньки.
Прекрасне пошиття, якість матеріалу та унікальний дизайн роблять цю сумку неповторною.
Матеріал: канва та шкіра;
Розмір: 25*19*7см.
-Знімний регульований довгий ремінець, що знімається
-Зовнішня кишеня на блискавці
-Оздоблення з натуральної шкіри теляти
-Блискучі металеві деталі золотистого кольору
-3 внутрішніх відділення
-Підкладка з мікрофібри темно-коричневого кольору
-Ремінь: Знімний, регульований
-Мінімальна довжина ременя при носінні: 48.0 см
-Максимальна довжина ременя при носінні: 55.0 см
-Ручка: Одиночна
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 2 900 ₴










