-12%

Чоловіча шкіряна сумка на пояс бананка Jaguar
1 600 ₴
1 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: (ШхВхГ):26/16/9 см
Матеріал виробу: натуральна шкіра
Матеріал підкладки: polyester (щільна тканина)
Колір: чорний
Ручка: плечовий ремінь — регульований, стаціонарний.
-Сумка на пояс виготовлена з м'якої шкіри.
-Всередині підкладка з поліестеру.
-Сумка має два самостійні відділення.
-Оба відділення закриваються на односторонню металеву блискавку.
-На тильній стороні сумки розміщена додаткова кишеня-антизлодій на блискавці.
-Регульований ремінь із міцної ремінної стрічки кріпиться до сумки стаціонарно.
-Довжина регулюється за допомогою пряжки.
-Дану модель можна носити як на пояс, так і через плече.
Матеріал виробу: натуральна шкіра
Матеріал підкладки: polyester (щільна тканина)
Колір: чорний
Ручка: плечовий ремінь — регульований, стаціонарний.
-Сумка на пояс виготовлена з м'якої шкіри.
-Всередині підкладка з поліестеру.
-Сумка має два самостійні відділення.
-Оба відділення закриваються на односторонню металеву блискавку.
-На тильній стороні сумки розміщена додаткова кишеня-антизлодій на блискавці.
-Регульований ремінь із міцної ремінної стрічки кріпиться до сумки стаціонарно.
-Довжина регулюється за допомогою пряжки.
-Дану модель можна носити як на пояс, так і через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс |
| Довжина | 26 см |
| Висота | 16 см |
| Товщина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴





