
Шкіряний червоний гаманець на блискавці
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ае 38
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець жіночий лак
Виготовлений-з натуральної шкіри (лак)
Особливості -модель гаманця на змійці,ручка на запʼястя
Розмір(см) -19*9,5*2,5
3 відділення для купюр
2 таємних відділення
8 відділень для карт
1 відділення для монет
Виготовлений-з натуральної шкіри (лак)
Особливості -модель гаманця на змійці,ручка на запʼястя
Розмір(см) -19*9,5*2,5
3 відділення для купюр
2 таємних відділення
8 відділень для карт
1 відділення для монет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henghuang |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴





