жіночий шкіряний гаманець від перевіреного виробника
модель відрізняється довжиною гаманця (він укорочений) якість-супер!
розмір- 16 * 9 * 3 см
модель відрізняється довжиною гаманця (він укорочений) якість-супер!
розмір- 16 * 9 * 3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hassion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴







