Елегантний і практичний жіночий гаманець.
Гаманець має три відділення для купюр, одне відділення на блискавці, 2 прилеглі кишені та 8 кишень для карток. Закривається гаманець на блискавку. Відділення гаманця дозволяють зручно розмістити та зберігати смартфон.
Матеріал: штучна шкіра.
Розміри: ширина 21 см, висота 10 см, глибина 2,5 см.
Гаманець має три відділення для купюр, одне відділення на блискавці, 2 прилеглі кишені та 8 кишень для карток. Закривається гаманець на блискавку. Відділення гаманця дозволяють зручно розмістити та зберігати смартфон.
Матеріал: штучна шкіра.
Розміри: ширина 21 см, висота 10 см, глибина 2,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴






