Жіночий гаманець з еко-шкіри в середньому розмірі від перевіреного виробника.
Модель закривається на кнопку, має одне основне відділення для купюр, 6 відділів для кредитних карток, а також одне прозоре відділення під розмір id паспорта. Так само гаманець має 1 зручну монетницю на блискавці всередині.
Характеристики:
Матеріал- еко-шкіра
-Застібка-кнопка
-Одне відділення для купюр
-7 відділень для карт
- монетниця на змійці
Розмір -14 × 9,5 * 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴









