
Жіночий гаманець у чорному кольорі
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5601
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий гаманець-портмоне з еко шкіри. Багатофункціональний, якісний, зручний. Є відділ для монет на блискавці, візитниця, два відділення для купюр. Чудово підходить в якості подарунка.
Матеріал: Еко шкіра
Колір: чорний
Ширина: 100 мм
Довжина: 200 мм
Стать: Жіноча
Розташування: Горизонтальне
Стан: Новий
Кількість відділень на блискавці: 1
Кількість відділень для купюр: 3
Кількість відділень для кредитних карт: 9
Розташування монетниці: Всередині
Кількість відділень для монет: 1
Кількість прозорих відділень: 1
Застібка: Кнопки, Блискавка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







