Стильна, єфектна сумочка 🔥
📐Розміри:
Ширина - 24 см
Висота - 16 см
Дно - 9 см
Довгий ремінець можна носити як на всю довжину, так і на подвійну.
Матеріал - еко шкіра.
Всередині два відділення ,посередині кишеня - перегородка на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴








