
Жіночий шкіряний бежевий гаманець
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515-167
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець не важкий, добре лежить у руці та зручний у користуванні. Поміщаються купюри всіх номіналів, включно з 1000 грн.
Опис:
-4 відділення для купюр (перегородки зі шкіри)
-8 відділення для карток,
-3 плоскі кишені на блискавці.
-Кашеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця.
-закривається на приховані магніти
Матеріал: 100% натуральна кожа .
Розмір 19*9*3 см.
Виробництво — Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






