Каркасна сумочка Pinko всередині з підкладкою, перегородкою на блискавці між двома відділами.
Незнімний ремінь ланцюг доповнений вставкою з ЕКО шкіри.
Клапан застібається на дві магнітні кнопки
Ширина 23 см
Висота 15 см
Дно 8 см
Незнімний ремінь ланцюг доповнений вставкою з ЕКО шкіри.
Клапан застібається на дві магнітні кнопки
Ширина 23 см
Висота 15 см
Дно 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴









