Стильна, ефектна сумочка 🔥
📐Розміри:
Висота - 15 см
Ширина -23 см
Дно -8 см
Довгий ремінець можна носити як на всю довжину ,так і на подвійну.
Матеріал - еко шкіра.
Усередині два відділення, між ними кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









