Розміри:
Ширина - 19 см
Висота -19 см
Дно- 8 см
Довгий регульований ремінець.
Матеріал -еко шкіра.
Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
ззаду сумочки йде маленька кишенька
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Кругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






