Розміри:
Ширина- 19см
Висота -17 см
Дно- 10 см
Довгий ремінець, що регулюється.
Матеріал -еко шкіра.
Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
позаду сумочки йде маленька кишенька
кольори - чорний, срібло і золото
Ширина- 19см
Висота -17 см
Дно- 10 см
Довгий ремінець, що регулюється.
Матеріал -еко шкіра.
Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
позаду сумочки йде маленька кишенька
кольори - чорний, срібло і золото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴









