
Стильна світло-сіра жіноча сумка PINKO
960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999873
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна, ефектна сумочка
Матеріал - екошкіра.
Розміри:
Ширина -26, 5 см
Висота -17 см
Дно -10 см
Довгий ремінець - 110 см
Матеріал - м'яка екошкіра.
Усередині два відділення, між якими знаходиться кишеня на блискавці.
Дві відкриті кишені та одна на блискавці.
Клапан закривається на кнопку-магніт.
Матеріал - екошкіра.
Розміри:
Ширина -26, 5 см
Висота -17 см
Дно -10 см
Довгий ремінець - 110 см
Матеріал - м'яка екошкіра.
Усередині два відділення, між якими знаходиться кишеня на блискавці.
Дві відкриті кишені та одна на блискавці.
Клапан закривається на кнопку-магніт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Світло-сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Відділення під клапаном, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴






