Сумка - рюкзак 🛍️
Добре тримає форму👌
Можна носити як сумку так і як рюкзак.
📐Розміри:
Висота -29,5 см
Ширина по низу — 27, 5 см
Дно -12 см
Матеріал -якісна еко шкіра.
Сумка- рюкзак має два відділення.
Всередині дві кишені відкриті, та одна кишеня на блискавці.
Зовнішня кишеня закривається на кпопку-магніт. Позаду рюкзака є ще одна кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 27 см |
| Вага | 700 г |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | 1 |
| Стиль | Casual |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Довжина: | 275 мм |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴








