🏷️Код: 819 PRADA
📐Розміри:
Ширина — 22 см
Висота -17 см
Дно- 8,5 см
Довгий ремінець, що регулюється.
Матеріал -еко шкіра.
Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
Всередині одна кишеня відкрита, та ще одна кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴






