Якісна сумка-рюкзак для повсякденного носіння. Незважаючи на свій розмір рюкзак дуже місткий
-висота ручки - 10 см.
-дві регульовані лямки рюкзака на спині.
-закривається на широку металеву блискавку з декоративним бігунком у формі леза.
-Уздовж боків розташовані дві кишені.
-на лицьовому боці рюкзака кишеня на магнітній застібці та кишеня на блискавці
-на задній стороні є вертикальна прорізна кишеня на блискавці.
-Всередині одне велике відділення.
Розміри: 26*24*12
Матеріал - еко шкіра.
Якість відмінна!
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 24 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




