Якісна сумка-рюкзак для повсякденного носіння. Незважаючи на свій розмір рюкзак дуже місткий
- коротка нерегульована ручка-петля -10 см.
-дві регульовані лямки рюкзака на спині.
-закривається на широку металеву блискавку з двома декоративними бігунками у формі лез.
-Уздовж боків розташовані дві кишені.
-На лицьовій стороні горизонтальна кишеня на широких металевих блискавках із бігунком у формі лез.
-на задній стороні є вертикальна прорізна кишеня на блискавці.
-Всередині одне велике відділення.
Розміри: 21 * 22 * 11 см
Матеріал - еко шкіра.
Якість відмінна!
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 21 см |
| Вага | 550 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




