Стильна невелика сумка - прекрасний аксесуар як для молодої дівчини так і для більш дорослих жінок . Сумка м'яка . Закривається на блискавку .
На лицьовій панелі розміщений горизонтальний кишеню на блискавки .
Всередині :
- 1 основне відділення ,
- 1 кишені на змійці ,
- 2 відкритих кишені .
Аксесуар оснащений двома ручками . У комплекті йде знімний текстильний ремінь . Якісна фурнітура виконана в срібному кольорі .
Розмір-25*20*12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Пошет |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴







