
Невеликий жіночий рюкзак у кольорі пудра
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6248-5
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий, але комфортний жіночий рюкзак
- одне основне відділення закривається на широку металеву блискавку з декоративним бігунком у формі леза (з одного боку — горизонтальна кишеня на блискавці, з боку — відкрита кишеня)
- на лицьовій боці два відділення на блискавках з бігунками у формі лез
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку (10 см)
- з боків відкриті кишені
- плечові ремені з регулюванням довжини
Розміри:21*23*11 см
Матеріал — екошкіра.
Кольори-білий, беж, бронза та пудра
Виробництво — фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 21 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



