
Невеликий жіночий рюкзак у білому кольорі
650 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий, але водночас місткий жіночий рюкзак
- одне основне відділення закривається на широку металеву блискавку з декоративним бігунком у формі леза (з одного боку — горизонтальна прорізна кишеня на блискавці, з ін. - кишеня для документів)
- лицьовий бік прикрашений двома вертикальними блискавками з бігунками у формі лез і пришита аплікація з металевими стразами.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку (10 см)
- з боків відкриті кишені.
- плечові ремені з регулюванням довжини
Розміри: 25*26*12 см
Матеріал — екошкіра.
Кольори-білий, беж, бронза та пудра
Виробництво — фабричний Китай
- одне основне відділення закривається на широку металеву блискавку з декоративним бігунком у формі леза (з одного боку — горизонтальна прорізна кишеня на блискавці, з ін. - кишеня для документів)
- лицьовий бік прикрашений двома вертикальними блискавками з бігунками у формі лез і пришита аплікація з металевими стразами.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку (10 см)
- з боків відкриті кишені.
- плечові ремені з регулюванням довжини
Розміри: 25*26*12 см
Матеріал — екошкіра.
Кольори-білий, беж, бронза та пудра
Виробництво — фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 12 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Замок |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | 1 |
| Стиль | Casual |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Довжина: | 25 мм |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



