~Брендова сумка через плече зроблена в люксовій якості
~ У сумки дійсно цікавий чотирикутний дизайн, який неодмінно вразить будь-яку модницю.
-Сумка має відкидний клапан, щоб усі ваші речі були в безпеці
•Яскравий дизайн.
~ Подовжений плечовий ремінь.
~ Якість фурнітури.
Розмір-21*13*6
Виробник- фабричний Китай
~ У сумки дійсно цікавий чотирикутний дизайн, який неодмінно вразить будь-яку модницю.
-Сумка має відкидний клапан, щоб усі ваші речі були в безпеці
•Яскравий дизайн.
~ Подовжений плечовий ремінь.
~ Якість фурнітури.
Розмір-21*13*6
Виробник- фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









