🔥Стильна, ефектна сумочка 🔥
📐Розміри:
Висота -22 см.
Ширина -26 см.
Дно-6 см.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - еко шкіра.
Сумочка має одне відділення
Всередині є додаткові кишені
Клапан закривається на кнопку-магніт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







