🔥Зручна, гарна, сумочка на три відділення 🔥
📐Розміри :
Висота - 19 см
Ширина - 23 см
Дно - 12 см
Коротка ручка, та довгий ремінець, що регулюється.
Матеріал - еко шкіра.
Сумочка має три відділення.
Основний відділ на блискавці, два інших відділи закриваються на кпопку-магніт. Всередині одна кишеня на блискавці та три відкриті кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴






