Стильний, красивий крос-боді 🔥
📐Розміри:
Ширина -23 см
Висота -14 см
Дно -9 см
Довгий регульований текстильний ремінець.
Матеріал Еко шкіра.
Усередині одне відділення, одна кишеня на блискавці, і ще дві кишені відкриті.
📐Розміри:
Ширина -23 см
Висота -14 см
Дно -9 см
Довгий регульований текстильний ремінець.
Матеріал Еко шкіра.
Усередині одне відділення, одна кишеня на блискавці, і ще дві кишені відкриті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








