📐 Розмір:
Висота -13 см.
Ширина -20 см.
Дно- 6 см.
-Сумочка має одне відділення.
-Всередині дві відкриті кишені.
-Клапан закривається на дві кнопки-магніти.
-Довгий текстильний ремінець, який регулюється.
-Матеріал - екошкіра.
Висота -13 см.
Ширина -20 см.
Дно- 6 см.
-Сумочка має одне відділення.
-Всередині дві відкриті кишені.
-Клапан закривається на дві кнопки-магніти.
-Довгий текстильний ремінець, який регулюється.
-Матеріал - екошкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diesel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴







