Стильна, зручна, сумочка-клатч з високоякісної еко шкіри!
У комплекті два ремінці (довгий регулюється і маленька ручка-57 см)
Сумочка має одне відділення.
Всередині одна кишеня на блискавці.
Клапан закривається на кнопку магніт.
Матеріал - еко шкіра Люкс якості!
Розмір:
Висота -14 см.
Ширина -24
Дно - 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Багет |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴








