Містка модель сумки - це практичність, комфорт і стиль. Виконана з міцної і високоякісної тканини сумка - це стиль і якість, це комфорт і невимушеність. Стильна сумка в яку поміститься все необхідне. Ідеально підійде на кожен день. Таку сумку можна використовувати, як спортивну - для того, щоб складати Вашу спортивну форму, а також як дорожню - в короткострокові відрядження або інші поїздки. Ця проста й елегантна сумка ідеально вписується в будь-який образ, тож стане незамінним доповненням вашого повсякденного lооkа.
Матеріал: тканина;
Розміри:
Ширина - 36 см.
Висота - 27 см.
Товщина - 13 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Тип | Шоппер |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






