Великий шкіряний клатч портмоне з ручкою. Гаманець з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: високоякісна натуральна шкіра (флотар);
Довжина: 21,5 см;
Ширина: 12,5 см;
Товщина: 3 см;
Усередині підкладка виключно з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру і плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатча
Ремінець на руку на карабіні в комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







