Орр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






