маленький жіночий стильний гаманець
-1 відділення для купюр
-5 відділень під картки
-закривається на кнопку
-відділення для дрібниці на залізній засувці
Матеріал- еко шкіра
Упаковка-пакет
Розмір -10,5*9*2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Клямка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








