
Чоловіча шкіряна сумка в чорному кольорі
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: B001
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка, барсетка, вмістка та зручна.
Висота -24 см.
Ширина -20 см.
Дно- 5,5 см.
Довгий текстильний ремінець, що регулюється.
Матеріал - натуральна шкіра.
Висота -24 см.
Ширина -20 см.
Дно- 5,5 см.
Довгий текстильний ремінець, що регулюється.
Матеріал - натуральна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴









