
Жіноча сумка в молочному кольорі YSL
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99882
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже стильна сумочка
Висота 15 см
Ширина 23 см
Дно 7 см
Довгий ремінець можна носити на всю довжину, так і на подвійну.
Матеріал високоякісна шкіра еко.
Усередині два відділення та центральне відділення на блискавці. Спереду знаходиться відкрита кишеня.
Клапан закривається кнопку-магніт.
Висота 15 см
Ширина 23 см
Дно 7 см
Довгий ремінець можна носити на всю довжину, так і на подвійну.
Матеріал високоякісна шкіра еко.
Усередині два відділення та центральне відділення на блискавці. Спереду знаходиться відкрита кишеня.
Клапан закривається кнопку-магніт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴









