-12%

Сумка жіноча Michael Kors Lydia
2 499 ₴
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: МК 1152
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка через плече Lydia має тонкий, але стрункий силует, що уособлює богемний шик. У ній є застібка-блискавка, яка відкриває внутрішній простір на підкладці та кишені, розмір якої дає змогу розмістити все необхідне — гаманець, ключі та косметичку.
-одно основне об'ємне відділення на блискавці (всередині кишеня на блискавці)
Колір фурнітури: золотистий
Розмір — 31x26х10 см
Матеріал: Екошкіра люкс якість
Паковання — пильовик і коробка
-одно основне об'ємне відділення на блискавці (всередині кишеня на блискавці)
Колір фурнітури: золотистий
Розмір — 31x26х10 см
Матеріал: Екошкіра люкс якість
Паковання — пильовик і коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴






