Сумка на плече середнього розміру Loulou від Saint Laurent (YSL) поєднує в собі стиль і зручність.
-Темна металева фурнітура з двома ручками з безліччю варіантів трансформації дозволяє вибрати найзручніший варіант носіння саме для вас.
-Сумку прикрашено чорним логотипом і фірмовим стьобаним візерунком.
стьобаним візерунком.
-Форма конверт
-Відкидний клапан на кнопці-магніті
Матеріал-еко шкіра люкс якості
Розмір 29 x 19 x 10 см
Упаковка-коробка і пильовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴








