
Чоловічий стильний гаманець Louis Vuitton
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2022
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аксесуар компактних розмірів, без проблем поміститься в будь-яку кишеню. Модель закривається без фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Модель приємно лежить в руці
-2 відділення під купюри
-7 відділень під картки або візитки
-без монетниці
Матеріал-еко шкіра
Розміри (ШхВхГ): 11,5х9х2.
Упаковка - фірмова коробка і пильовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴






