-16%

Жіноча сумка-клатч Louis Vuitton Sac Recoleta Monogram
1 900 ₴
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 330069
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка-клатч Louis Vuitton Sac Recoleta Monogram -виконана з натуральних матеріалів (канва + шкіра Epi)
-одне велике відділення (збоку з одного боку-відкрита кишеня з відділеннями для карток, з іншого боку закрите відділення під блискавкою для телефону, грошей і т д)
-закривається на кнопку-магніт
-знімний регульований плечовий ремінь, прикрашений фірмовим логотипом
-маленька ручка-ланцюжок (44 см)
в комплекті оригінальна коробка і пильовик
Розмір 23,5*12*5,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Відділення під клапаном, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴






