-14%

Жіноча сумка Louis Vuitton Utility bag
2 800 ₴
2 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85083
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сумка Louis Vuitton Utility bag, з якою Ви точно матимете модний вигляд відповідно до заданих трендів. Модель виготовлена ідентично оригіналу з м'якої канви та з усіма лого на фурнітурі. На ремінець кріпиться невеликий гаманець, у який можна додатково покласти якусь дрібницю, попри невеликий розмір вона досить містка.
Характеристики:
- одне основне відділення на блискавці (всередині відкрита бічна кишеня)
- спереду 2 маленькі кишені на блискавках
- маленька ручка зверху (13 см)
- Ремінець плечовий регулюється (мах довжина 135 см)
- гаманець маленький для дрібниць
- Фурнітура брендована, все лого є
Колір: Коричневий
Матеріал: Канва та шкіра
Розмір: Ширина — 20 см; Висота — 13 см; Товщина — 6 см;
Паковання — фірмовий пильовик!
Характеристики:
- одне основне відділення на блискавці (всередині відкрита бічна кишеня)
- спереду 2 маленькі кишені на блискавках
- маленька ручка зверху (13 см)
- Ремінець плечовий регулюється (мах довжина 135 см)
- гаманець маленький для дрібниць
- Фурнітура брендована, все лого є
Колір: Коричневий
Матеріал: Канва та шкіра
Розмір: Ширина — 20 см; Висота — 13 см; Товщина — 6 см;
Паковання — фірмовий пильовик!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴








