
Жіноча сумка Louis Vuitton Loop
2 800 ₴
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81098
Сумка Loop була розроблена Ніколем Геск'єром для колекції Cruise 2022. Він має форму півмісяця багета, натхненну архівною сумкою для круасанів Louis Vuitton. Модель вирізняється ергономічною компактною формою й ланцюжком для носіння на плечі. Шкіряний ремінець, за допомогою якого сумку також можна носити по діагоналі на тілі, є ще однією особливістю. Переднє відділення на блискавці закривається бігунком LV Circle.
Матеріал — канва Monogram з покриттям
-Відчинок із натуральної волової шкіри
підкладка з мікрофібри
-Фурнітура золотого кольору
-Передня кишеня на блискавці LV Circle
-Бретельки: знімні та регульовані
-Довжина ремінця (у носінні, хв): 35,0 см
-Довжина ремінця (макс. під час носіння): 50,0 см
-Ціп: знімна
-Довжина намиста (у носінні, хв): 25,0 см.
Розмір — 23 х 11 х 6 см
Виробництво: Китай (фабричний)
Паковання-пилок із фірмовою коробкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 2 250 ₴




