Чорна шкіряна сумка 'Niki Chain' від Saint Laurent (Сен Лоран).
-Клапан закривається на кнопку-магніт
-логотипом спереду
-стьобаний ефект
-два внутрішніх відділення (кишенька під блискавкою і маленька бічна кишеня в більшому відділенні)
-задня прорізна кишеня
-Довгий ремінець можна носити як на всю довжину, так і на подвійну (мах 120 см)
Розмір-18*23*10 см
Матеріал: рц-шкіра
Комплектація- пильовик, коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴









